OPINIA HEROBIKER Hero 2

OPINIA FreedConn TCOM-SC BT Bluetooth

OPINIA Suzuki GSX 750F (1998-2006)

NOWOŚĆ Adrenaline Desert

NOWOŚĆ Adrenaline Desert 2.0

NOWOŚĆ Macna Tube

NOWOŚĆ Interkom Lexin LX-R6

OPINIA Honda NT 700 V Deauville 2006-2013

OPINIA Repsol Moto Racing 4T 10W50

NOWOŚĆ Kovix KN1

NOWOŚĆ Adrenaline Apex Drystar 2.0
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Rajd Kampinoski - Warszawa 2019
Miejscowość

Warszawa

Województwo

Mazowieckie

Data wydarzenia

05 październik 2019

Czas Trwania

1 dzień
PLAKAT

Opis wydarzenia
Cześć!

Kto ma ochotę na spotkanie w Wawie i okolicach? :) Marka i model pojazdu nie mają znaczenia :)

Już 5 października, u nas, w Dziekanowie Nowym ul. Kolejowa 362/364 (siedziba importera m.in. Benelli). Fajnie będzie, jak przyjedziecie, poznamy się, pogadamy, pojeździmy i zjemy coś z grilla😉 Oczywiście, za nic nie płacicie (chyba że chcecie kupić jakieś moto;)) Jak jesteście za, piszcie w komentarzach, kto będzie i na jakim moto :) A plan jest mniej więcej taki:

Rajd Kampinoski odbędzie się w sobotę 5 października. Na uczestników czekamy już w piątek 4 października. Można będzie zaparkować i pozostawić samochód lub motocykl na naszym parkingu firmowym, odwiedzić salon Motor-Land i odbyć jazdę próbną wybranymi modelami motocykli, skuterów i quadów. Rajd rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10.30 na parkingu przed siedzibą Motor-Land. Na trasie rajdu poruszamy się według planu w grupach po pięć pojazdów. Każda grupa pilnuje się wzajemnie. Wszyscy spotykają się na wyznaczonych punktach zbornych.
Trasa rajdu wiedzie z Dziekanowa nowego do Czosnowa, a następnie przez Kaliszki, Truskawkę, Wiersze, Kiścienne do miejscowości Roztoka, gdzie zatrzymujemy się na parkingu po lewej stronie szosy. Zostawiamy tam pojazdy i idziemy zwiedzać miejsca, w których żyją bobry nad puszczańskim Kanałem Zaborowskim.
Następnie wyruszamy w kierunku Leszna i skręcamy w lewo z drogi 579 w drogę 580 w kierunku Warszawy. Na rondzie w Zaborowie skręcamy w lewo i dojeżdżamy do miejscowości Mariew, a następnie skręcamy w lewo w ulicę Spacerową, którą dojeżdżamy do Truskawia. Następnie jedziemy do Izabelina do siedziby Kampinoskiego Parku Narodowego, gdzie mamy około godziny czasu na zwiedzanie i postój. Stamtąd wyruszamy ponownie do Truskawia i dalej w kierunku miejscowości Pociecha, gdzie mijamy pomnik Krzyż Jerzyków. Następnie dojeżdżamy do miejscowości Palmiry, gdzie odwiedzamy cmentarz i muzeum. Chętni mogą udać się na krótki spacer po puszczy. Po godzinnym postoju jedziemy dalej w kierunku Dziekanowa Nowego i kończymy rajd na parkingu firmy Motor-Land.
Na zakończenie imprezy przewidziany jest poczęstunek w formie grilla dla uczestników😁

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod