XVIII Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe 2024


Miejscowość

Ciechanów

Województwo

Mazowieckie


Data wydarzenia

24 maj 2024

Czas Trwania

2 dniPLAKAT

Zaproś znajomych
Podziel się Kopiuj Link wydarzenia
Opis wydarzenia

Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe należą do imprez cyklicznych, stanowią stały punkt na mapie motocyklowych zlotów. Organizatorem wydarzenia jest Klub Motocyklowy Wolny Wydech MC Poland i Prezydent Miasta Ciechanów.
W tym roku Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe zaplanowane zostały w dniach 24-25-26 maja, na Błoniach Zamkowych. To impreza, która gwarantuje wszystko czego prawdziwi motocykliści od niej oczekują. Jest celem podróży, okazją do dobrej zabawy, możliwością wysłuchania świetnych rockowych koncertów. Zaskakuje mocą atrakcji, konkursów motocyklowych, niespodzianek i obfituje w tysiące spotkań z ludźmi podzielającymi nasze motocyklowe pasje. Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe zyskały miano największego spotkania motocyklowego w regionie. Przyciągają coraz większą rzeszę pasjonatów jednośladów z najodleglejszych zakątków Polski, a także z innych krajów Europy. W tym roku mamy nadzieję gościć również Was. Zaplanujcie przyjazd do nas już teraz.
Podczas XVIII edycji Ciechanowskich Otwartych Spotkań Motocyklowych 2024 nie zabraknie doskonałych rockowych koncertów.
Armia - Legendarny, warszawski zespół powstały na przełomie 1984/1985 roku wywodzący się z hardcore punk rocka. W ciągu lat Armia stała się jedną z najbardziej oryginalnych formacji polskiego niezależnego rocka. Bazując na punku i hardcore, stopniowo wykorzystywała elementy muzyki klasycznej, hard rocka, heavy metalu czy rocka progresywnego. Monumentalna muzyka ilustruje poetyckie, uduchowione teksty wokalisty Tomasza Budzyńskiego.
Gorgonzolla - to warszawski zespół działający od 2013 roku. Dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać zespół, który tworzy grupa przyjaciół. Muzyka Gorgonzolli określana jest mianem szczerego, bezkompromisowego przekazu z mocnymi riffami i wyraźną linią melodyczną w klimatach Nu Metal i Rapcore.
The Suits - to prostota muzyczna aspirująca do elegancji rockowego sedna. Zespół, który jak klasyka eleganckiego ubioru, bazuje na prostocie. Muzyka obfita w gitarowe brzmienia i niespotykany wokal. Nie wszystko co proste jest genialne, ale wszystko co genialne jest proste...
Black Light - Prog Metalowy zespół z Krakowa założony w 2019 roku. Muzyka o progresywnym zabarwieniu, przepełniona emocjami i melodią.
Rascal - Speed Metalowy zespół z Warszawy założony w 2019 roku. Ich twórczość orbituje wokół nowej fali speed metalu oraz klasycznego heavy i thrashu. Chodzi im o to żeby było szybko, melodyjnie, szybko, oldschoolowo, różnorodnie i szybko. Żwawa muzyka z harmonijnymi solówkami i efekciarskim wokalem, łączący ze sobą tradycję i nowoczesność.
Wödar - Zespół pieśni biesiadnej uprawiający szeroko pojętą afirmację wysokogatunkowych wyrobów spirytusowych. Jako indywidua zakorzenione mocno w czasach zamierzchłych, odżegnujemy się od wpływów polityki, mediów oraz różnorako rozumianej propagandy i wracamy do korzeni prawdziwego hedonizmu.
Band Office - ciechanowski zespół Blues Rockowy z historią i charakterem.
Z.S.P - młody, aspirujący pełen energii, ciechanowski zespół Punk Rockowy.
W trakcie imprezy będzie można podziwiać pokaz Piotra Gradowskiego! Jest aktualnym finalistą Mistrzostw Świata Czech Stunt Day. W roku 2023 zajął trzecie miejsce podczas Mistrzostw Europy na Słowacji. Takie osiągnięcia sprawiły, że trzyma najwyższy poziom w dyscyplinie Stunt Riding na Mazowszu. Swoje umiejętności prezentował na pokazach m.in. podczas imprez: Volvo Trucks, Moto Session, Burnout Party, Moto Gymkhana Honda Poland oraz Extremizer Moto Show. Łącznie ponad pięćdziesiąt występów przed publicznością. gradek_raider.
Oprócz bogatej bazy hotelowej oferowanej przez nasze miasto dla osób uczestniczących w wydarzeniu oferujemy bezpłatne pole namiotowe, z którego można korzystać od piątku 24 maja. W miejscu, gdzie organizujemy Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe znajdziecie liczne stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, stoiska z pamiątkami, stoiska klubowe.
Regulamin: https://we.tl/t-ICkrGaUPR3
Trasa przejazdu: https://we.tl/t-rJ2gVK5CJV

LwG!
Wolny Wydech MC Poland


Kto Jedzie


Wasze zdjęciaAplikacja Moto Opinie
NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store

Wasze komentarzeDodaj komentarz


 kod