Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Gorzów Wielkopolski 2024


Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

Województwo

Lubuskie


Data wydarzenia

13 kwiecień 2024

Czas Trwania

10:00PLAKAT

Zaproś znajomych
Podziel się Kopiuj Link wydarzenia
Opis wydarzenia

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego MOTO-START w Gorzowie Wlkp. to impreza cykliczna, która w tym roku odbędzie się 13 Kwietnia - w tym roku to nasze 10 lat od pierwszej naszej imprezy.
Zbiórka motocyklistów zaczyna się od godziny 10:00
Spotykamy się na Bulwarze Zachodnim przy ul. Nadbrzeżnej.
Głównym elementem organizowanej imprezy jest największa parada motocykli w regionie, która wystartuje o godzinie 12:00. ulicami Gorzowa Wlkp., która swój początek jak i finał ma na Bulwarze Zachodnim. Każdy motocyklista otrzyma darmową opaskę na rękę ( z indywidualnym numerem) przed paradą, która upoważnia do zdobycia super nagród ufundowanych przez partnerów imprezy. Tym razem także motocykliści mogą liczyć na cenną nagrodę główną. Nagrody będzie można zdobyć po paradzie na bulwarze, tu odbywać się będą konkursy w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz po paradzie zapłonie ognisko z kiełbaskami (na dolnej części), które przygotują wolontariusze z "Fundacji Mam Marzenie". Przypominamy iż impreza jest o charakterze charytatywnym podczas której wolontariusze fundacji zbierać będą darowizny, które w 100% przeznaczone będą na zrealizowanie marzenia podopiecznych tej fundacji. Impreza jest nie biletowana i jest darmowa dla wszystkich motocyklistów.
Parada rusza o godzinie 12:00 . Jedziemy jako kolumna uprzywilejowana i zabezpiecza nas Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej POLICJI w Gorzowie Wlkp.
W paradzie mogą jechać motorowery, motocykle , trójkołowce , quady.
Wieczorem, zgodnie z tradycja odbędzie się MotoAfterPARTY w jednym z Gorzowskich klubów, gdzie bawimy się do rana i tu także będzie można zasilić puszkę fundacji "MAM MARZENIE".
Regulamin imprezy oraz plan imprezy już wkrótce.
Zachęcamy do tego aby w tym dniu być z nami, bo nie może Was zabraknąć. Zapraszamy wszystkich miłośników motocykli, mieszkańców Gorzowa i okolic. Do zobaczenia LwG!


Kto Jedzie


Wasze zdjęciaAplikacja Moto Opinie
NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store

Wasze komentarzeDodaj komentarz


 kod