Motomikołajki 2023 Wałbrzych


Miejscowość

Wałbrzych

Województwo

Dolnośląskie


Data wydarzenia

02 grudzień 2023

Czas Trwania

10:00-PLAKAT

Zaproś znajomych
Podziel się Kopiuj Link wydarzenia
Opis wydarzenia

To już po raz SIÓDMY przez Wałbrzych przejedzie moto parada świętego Mikołaja, żeby podarować piękne uśmiechy podopiecznym wałbrzyskich domów dziecka.
Zebrana kwota zasili konto Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wałbrzychu - Dyrekcja i dzieci wspólnie zdecydują czego potrzebują najbardziej i na jaki cel przeznaczą naszą pomoc.
Wszelkie szczegóły będą zamieszczane w wydarzeniu na Facebook: Motomikołajki 2023 Wałbrzych.
Motomikołaje ochotnicy ruszą orszakiem przez miasto 2 grudnia. Na trasie odwiedzą każdy z dziewięciu domów dziecka będących pod opieką Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, tak jak to miało miejsce w ubiegłym roku.
Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników i dzieci, więc ostateczny scenariusz zostanie dostosowany do sytuacji - wszelkie szczegóły i aktualizacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.


Naszym naczelnym celem jest zebranie wsparcia finansowego. Im większą kwotę uda nam się zebrać, tym większe środki zasilą wałbrzyskie domy dziecka !
Link do wpłat: https://pomagam.pl/9c9yct
Jak w latach poprzednich organizujemy koleżeński bazarek. Jeżeli chcecie przekazać coś na licytację kontaktujcie się z Magdaleną Połyń - to nasza śnieżynka, która podjęła się ciężkiego zadania skoordynowania licytacji. Odpowie na wasze pytania, zamieści posty 🙂


Kto w tym roku zostanie świętym motomikołajem ?? ❤


Kto Jedzie


Wasze zdjęciaAplikacja Moto Opinie
NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store

Wasze komentarze
Profil użytkownika
11-21-2023, 20:00:40
Gdzie start?
Dodaj komentarz


 kod