Motomikołaje Warszawa 2023


Miejscowość

Warszawa

Województwo

Mazowieckie


Data wydarzenia

10 grudzień 2023

Czas Trwania

11:00-17:00PLAKAT

Zaproś znajomych
Podziel się Kopiuj Link wydarzenia
Opis wydarzenia

Witajcie w MotoMikołajki 2023!
Jest to wyjątkowa okazja, aby razem uczynić świat choć odrobinę piękniejszym.
Już 10 grudnia o godzinie 10:00 spotykamy się pod RRmoto na Ursynowie, by wyruszyć w wyjątkową podróż do trzech placówek opiekuńczych, ale przede wszystkim, by dostarczyć uśmiechów, radości i nadziei na te świąteczne dni podopiecznym do których jedziemy.
Podczas MotoMikołajek nie tylko odwiedzimy niesamowite Dzieci, które otrzymają indywidualne prezenty od naszej grupy i od Was, naszych wspaniałych pomocników, bez których ta akcja nie miałaby sensu.
To będzie czas pełen uśmiechów, łez wzruszenia i okrzyków radości, którymi będziemy się dzielić z każdą osobą, którą spotkamy.
Ale to nie wszystko!
Dla miłośników motocykli to również doskonała okazja, by przeżyć emocje, jakie wyzwala ryk silników i zapach palonej gumy 🏍️💨.
Przyjedźcie swoimi motocyklami z fajnymi akcentami świątecznymi, aby podkreślić ducha Mikołajek i razem z nami rozpalić tę wyjątkową atmosferę.
Pozwólcie nam razem stworzyć niezapomniane chwile, pomalować uśmiechy na buziach dzieci i nie tylko ich. Nasza dobroć i pozytywna energia, której doświadczycie tego dnia, niech trwa przez cały rok! 😊😊😊
Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć naszą akcję również finansowo, to istnieje możliwość wpłaty na zrzutkę online: https://zrzutka.pl/957yva . Każda kwota ma znaczenie i pomaga nam dążyć do tego, by uczynić ten wyjątkowymi dla tych dzieci.
Osoby, które chcą pomóc w inny sposób, mogą dołożyć od siebie:
* gry planszowe/logiczne
* puzzle
* lalki
* auta
* klocki
* materiały plastyczne.
Przekazywane rzeczy mogą być nowe lub używane, ale pod pewnymi warunkami:
(stan dobry, bądź bardzo dobry , rzeczy muszą być zdezynfekowane i zapakowane). NIE DAJEMY PLUSZAKÓW
Wszystkie prezenty i podarunki trafią do trzech warszawskich placówek opiekuńczych, gdzie na pewno sprawią wiele radości i ułatwią te trudne chwile.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie więcej informacji, prosimy o kontakt za pośrednictwem Messengera WDG – żadne zapytanie nie zostanie pominięte.
Wierzymy, że razem możemy uczynić ten świat lepszym miejscem. Przyjedźcie do nas 10 grudnia i pomóżcie nam rozpocząć święta duchem hojności, miłości i wspólnoty. Razem tworzymy magiczne MotoMikołajki 2023! 💫🎅🏍️🎁🤗🎄


Kto Jedzie


Wasze zdjęciaAplikacja Moto Opinie
NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store

Wasze komentarzeDodaj komentarz


 kod