Miejscowość
Wilkasy
Województwo
Warmińsko-Mazurskie
Data wydarzenia
16 lipiec 2023
Czas Trwania
17:00-22:00
PLAKAT

Zaproś znajomych
Kopiuj Link wydarzenia
Opis wydarzenia
Już wkrótce, 16 lipca w Wilkasach kolejna impreza plenerowa, tym razem pod hasłem „Rock nad Niegocinem”. W amfiteatrze zabrzmi dynamiczna muzyka dla każdego. W programie m.in. występy Piotra Karpieni z formacją Bohika i zespołu the Painkillers. Znakomitą atmosferę zapewnią członkowie giżyckich klubów „V-Boyen” i Klubu Motocykli Ciężkich i Zabytkowych „Perkun”. Wjadą oni paradnie na plażę około godz. 17.30. Spośród ich maszyn zostanie wybrany najgłośniejszy motocykl, najstarszy i najładniejszy zabytek. Po raz pierwszy przyznany będzie również tytuł najładniejszej motocyklistki z nagrodą w postaci jednodniowej wycieczki do Wilna. Proponujemy ponadto konkursy dla publiczności i występy wokalistek GOKiR Wilkasy z rockowym pazurem.
Zapraszamy o godz. 17.00! Do zobaczenia nad Niegocinem!
Kto Jedzie
Wasze zdjęcia
Twoja trasa czeka na Ciebie!
Kliknij generator trasy, wybierz kierunek, ile kilometrów chcesz przejechać oraz liczbę punktów po drodze jakie chcesz zwiedzić(zamki, jeziora, punkty widokowe)! To tyle - Twoja gotowa trasa czeka na Ciebie! Klinij nawiguj i jedź.
Planuj swoje własne wyjazdy
Planujesz dłuższą wyprawę motocyklową? Wprowadź punkty pośrednie, aplikacja pokaże Ci najlepsze kręte trasy i ciekawe miejsca po drodze! Jednym przyciskiem sprawdzisz co ciekawego znajduje się na wytyczonej drodze, znajdziesz nocleg i dodasz go do planu drogi!
Największa baza miejsc i tras!
Nie będziemy skromni - to prawdopodobnie najlepszy planer tras motocyklowych dla polskiego motocyklisty. Podobne apki losują tylko przypadkowe punkty z mapy, a Moto Opinie bazuje na ogromnej bazie ciekawych miejsc i trasie motocyklowych w Polsce i Europie! Ponad 1520 punktów i ciągle przybywa!
Wasze komentarze
Dodaj komentarz













