NOWOŚĆ Vanucci VTB 20

NOWOŚĆ Caberg Duke EVO

NOWOŚĆ SCOTT RAIN ERGONOMIC PRO DP
1
OPINIA HJC F70
9
OPINIA Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010-2016)
9
OPINIA Yamaha XT1200Z Super Tenere (2010-2016)

NOWOŚĆ Held Wet Tour

NOWOŚĆ Raven Trooper

NOWOŚĆ HELD PHANTOM AIR
9
OPINIA Aprilia ETV 1200 Caponord (2013-2014)
9
OPINIA Yamaha TDM 850
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

XVII Ciechanowskie Otwarte Spotkanie Motocyklowe 2023
Miejscowość

Ciechanów

Województwo

Mazowieckie

Data wydarzenia

26 maj 2023

Czas Trwania

3 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe należą do imprez cyklicznych, stanowią stały punkt na mapie motocyklowych zlotów. Organizatorem wydarzenia jest Klub Motocyklowy Wolny Wydech MC Poland i Prezydent Miasta Ciechanów.
W tym roku Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe zaplanowane zostały w dniach 26-27-28 maja, na Błoniach Zamkowych. To impreza, która gwarantuje wszystko czego prawdziwi motocykliści od niej oczekują. Jest celem podróży, okazją do dobrej zabawy, możliwością wysłuchania świetnych rockowych koncertów. Zaskakuje mocą atrakcji, konkursów motocyklowych, niespodzianek i obfituje w tysiące spotkań z ludźmi podzielającymi nasze motocyklowe pasje. Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe zyskały miano największego spotkania motocyklowego w regionie. Przyciągają coraz większą rzeszę pasjonatów jednośladów z najodleglejszych zakątków Polski, a także z innych krajów Europy. W tym roku mamy nadzieję gościć również Was. Zaplanujcie przyjazd do nas już teraz.
Podczas XVII edycji Ciechanowskich Otwartych Spotkań Motocyklowych 2023 nie zabraknie doskonałych rockowych koncertów. Oficjalny line-up, wkrótce!
Oprócz bogatej bazy hotelowej oferowanej przez nasze miasto dla osób uczestniczących w wydarzeniu oferujemy bezpłatne pole namiotowe, z którego można korzystać od piątku 26 maja. W miejscu, gdzie organizujemy Ciechanowskie Otwarte Spotkania Motocyklowe znajdziecie liczne stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, stoiska z pamiątkami, stoiska klubowe.
Trasa przejazdu:
https://drive.google.com/.../14g0ln_xYE1T.../view
Regulamin:
https://www.szybkiplik.pl/P6eUV8yX4P
LwG!
Wolny Wydech MC Poland

NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App StoreWasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod