NOWOŚĆ Pokrowiec podróżny Oxford Umbratex CV1

NOWOŚĆ IXON BULL Vented

NOWOŚĆ Brubeck Cooler New

NOWOŚĆ Shima Edge WP

NOWOŚĆ Course Roadster

NOWOŚĆ Ixon Orion
10
OPINIA Kawasaki VN 800 Vulcan Classic
9
OPINIA Victory Octane
9
OPINIA Kawasaki Versys 1000
9
OPINIA Benelli TNT 125
3
OPINIA Suzuki GSX 1250 FA
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Hamburg Harley Days 2022
Miejscowość

Hamburg

Województwo

Data wydarzenia

24 czerwiec 2022

Czas Trwania

2 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
WIĘCEJ MOTOCYKLI, WIĘCEJ STYLU, WIĘCEJ HARLEYA! Po odwołaniu imprezy przez firmę Corona w latach 2020 i 2021, Hamburskie Dni Harleya wracają na Großmarkt! Na ponad 40 000 m2 powierzchni przy hamburskim Großmarkt, niedaleko portu i Reeperbahn, można znaleźć wszystko, czego pragnie serce Harleyowca.

Motto wyraźnie wskazuje, że koncepcja imprezy będzie zawierała pewne innowacje i zaoferuje mieszkańcom Hamburga oraz ich gościom z kraju i zagranicy jeszcze więcej autentycznego harleyowskiego stylu życia: Motocykle we wszystkich kształtach, kolorach i rozmiarach, akcesoria i moda, ekscytujące pokazy sceniczne w trzech nowo zaprojektowanych miejscach, od Rockabilly Rules po Rock & Ride Bar. Nowością w programie jest stylowa wystawa motocykli - Legendy Harleya oraz Coffee Green - trawnik, na którym można się zrelaksować i miło spędzić czas przy chłodnym napoju.

Najnowsze modele Harleya-Davidsona można tutaj wziąć na jazdę próbną (jazdę demonstracyjną). Członkowie H.O.G. otrzymują specjalne korzyści. W przygotowaniu są kolejne atrakcje rozrywkowe i program na żywo.

W sobotę fani customów będą mogli podziwiać najpiękniejsze przerobione maszyny podczas Ride-In Bike Show. Zostaną one ocenione przez jury złożone z ekspertów, a nagrody zostaną wręczone podczas oficjalnej ceremonii rozdania nagród. Ten pokaz superlatyw odbędzie się po raz pierwszy na terenie Großmarkt.

Bilety można nabyć tutaj:
https://eventix.shop/gsvyvvbj

NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App StoreWasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod