Miejscowość
Wiśniowa
Województwo
Małopolskie
Data wydarzenia
06 lipiec 2025
Czas Trwania
09:00-17:00
PLAKAT

Zaproś znajomych
Kopiuj Link wydarzenia
Opis wydarzenia
Serdecznie zapraszamy na Wiśniowskie Rajdowanie IlI.
Już 6 lipca będziemy mieć okazję, aby spotkać się na trzeciej edycji imprezy organizowanej przez Motór Klubu Wiśniowa, UG Wiśniowa oraz GOKiS Wiśniowa.
Plan ramowy imprezy znajduje się na plakacie.
Poniżej kilka bardzo istotnych informacji.
"Wiśniowskie Rajdowanie III " to
zlot połączony z rajdem turystycznym pojazdów zabytkowych.
Długość trasy rajdu 48 km w 85% po lokalnych drogach gminy Wiśniowa. Rajd turystyczny odbywa się w normalnym ruchu drogowym z zachowaniem wszelkich zasad "Prawo o ruchu drogowym". Celem rajdu jest promowanie bezpiecznego korzystania z dróg lokalnych oraz podziwianie krajobrazu Beskidu Wyspowego.
Na trasie do zaliczenia 7 punktów kontrolnych. Nie liczy się uzyskany czas przejazdu a dobra zabawa - tutaj każdy jest zwycięzcą.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc parkingowych liczba miejsce zarówno w rajdzie jak i zlocie OGRANICZONA - DECYDUJE kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować na maila motor.klub.wisniowa@wp.pl
W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, marka i typ pojazdu oraz rok produkcji.
Dla osób preferujących kontakt telefoniczny zgłoszenia można kierować przez SMS pod numer:
Mateusz 575 257 952
Grzesiek 669 342 302
Kto Jedzie
Wasze zdjęcia
Twoja trasa czeka na Ciebie!
Kliknij generator trasy, wybierz kierunek, ile kilometrów chcesz przejechać oraz liczbę punktów po drodze jakie chcesz zwiedzić(zamki, jeziora, punkty widokowe)! To tyle - Twoja gotowa trasa czeka na Ciebie! Klinij nawiguj i jedź.
Planuj swoje własne wyjazdy
Planujesz dłuższą wyprawę motocyklową? Wprowadź punkty pośrednie, aplikacja pokaże Ci najlepsze kręte trasy i ciekawe miejsca po drodze! Jednym przyciskiem sprawdzisz co ciekawego znajduje się na wytyczonej drodze, znajdziesz nocleg i dodasz go do planu drogi!
Największa baza miejsc i tras!
Nie będziemy skromni - to prawdopodobnie najlepszy planer tras motocyklowych dla polskiego motocyklisty. Podobne apki losują tylko przypadkowe punkty z mapy, a Moto Opinie bazuje na ogromnej bazie ciekawych miejsc i trasie motocyklowych w Polsce i Europie! Ponad 1520 punktów i ciągle przybywa!
Wasze komentarze
Dodaj komentarz












