NOWOŚĆ RST Blade II Lady

NOWOŚĆ RST GT CE

NOWOŚĆ RST Axis CE

NOWOŚĆ Rebelhorn Rocket Lady
10
OPINIA Ducati Scrambler Icon
10
OPINIA Yamaha YBR 250

NOWOŚĆ Torba Na Nogę Rebelhorn Hip II

NOWOŚĆ TANK BAG SW-MOTECH PRO CITY BLACK/GREY 11-14L

NOWOŚĆ Tankbag SW-MOTECH Pro Micro BLACK/GREY 3-5L
8
OPINIA Icon Airflite
8
OPINIA Shima Spark
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Rajd Gimelarza 2021
Miejscowość

Giewartów

Województwo

Wielkopolskie

Data wydarzenia

25 wrzesień 2021

Czas Trwania

25.09.2021
PLAKAT

Opis wydarzenia
Szykujcie swoje gimele na wczesnojesienny rajd. Zapraszamy wszystkich gimelarzy świata na spotkanie, jak zwykle, na gminnym polu namiotowym w Giewartowie nad jeziorem Powidzkim.
Tradycyjnie już postaramy się zaskoczyć was trasą i zadaniami rajdowymi które to wystartują w sobotę o 12.00.
Jeśli tak jak my kochasz złom na dwóch lub trzech kołach to tradycyjnie już będziemy wprawiać się już od piątkowego popołudnia, a z pola wygonią nas dopiero w niedzielę więc polecamy zabrać namiot i śpiwór.
Podczas tegorocznego rajdu poruszymy temat tego jak wspominana z nostalgią przez większość motoryzacja z czasów PRL jest jednak kupą.
W tym roku chcielibyśmy wyjątkowo zachęcić was do wyciągnięcia z szopy tej starej przyczepki motocyklowej (takiej nierejestrowanej dmc max 100kg, a nie kurka lawety), "tej co ją kupiliście bo jest fajna, ale nie ma okazji pojeździć" i przytroczenie jej do waszej gimeli. Przewidujemy dodatkową nagrodę dla najbardziej gimelarskiej czepki i dodatkowe punkty na rajdzie dla przyczepkowców.
Start zawodnika w rajdzie będzie oscylował w granicy kilkudziesięciu złotych (napiszemy jak przeliczymy). W pakiecie startowym otrzymacie koszulkę rajdową, naklejki, gadżet pamiątkowy, obietnicę ciepłego posiłku po rajdzie😅, no i przede wszystkim możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy w trakcie rajdu.
Do startu w rajdzie dopuszczamy raczej starsze sprzęty, granicy nie wytyczamy sztywno, ale umówmy się, że z kopa palone musi być i niech ma to ze 30 lat.
W sprawie warunków biwakowych to jest to pole biwakowe, jest prąd i prysznic. Za pole namiotowe uczestnik samodzielnie uiszcza opłatę u kierownika pola. Za motocykl z namiotem to paręnaście PLN.

NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App StoreWasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod