10
OPINIA Honda NC750X DCT
10
OPINIA Autosol Metal Polish 75ml
1
OPINIA Scorpion EXO-1200 Air
9
OPINIA Scorpion EXO-1200 Air
9
OPINIA Scorpion EXO-1200 Air

NOWOŚĆ Seca X-Stretch Titanium

NOWOŚĆ Buse Rico
10
OPINIA Shima Strato
8
OPINIA Revit Dirt 3
4
OPINIA Shima X-Breeze 2
9
OPINIA Forma Freccia
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Bieszczadzki Rajd Motocyklowy Wilcza Sfora 2021
Miejscowość

Lesko

Województwo

Podkarpackie

Data wydarzenia

07 maj 2021

Czas Trwania

3 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
Bieszczady od dawien dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej Polski, którzy pielgrzymują w to miejsce niczym Peter Fonda z Easy Rider-a w poszukiwaniu wolności. Nic więc dziwnego iż „Wilcza Sfora” zyskała szerokie grona zagorzałych wyznawców, którzy stawiają się tu tłumnie wraz z początkiem sezonu motocyklowego.
Impreza trwa cały weekend od piątku do niedzieli. W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od marki, wieku i rodzaju posiadanego motocykla. Rajd składa się z dwóch etapów: piątkowego prologu i sobotniego głównego etapu. Po każdym dniu zmagań zawodnicy spotykają się na wspólnej wieczornej biesiadzie przy muzyce. Przejazd trasy odbywa się na orientację, każdy z zawodników odnajduje drogę przejazdu poruszając się wedle wskazówek z otrzymanego od organizatorów roadbook-a. Rajd nie odbywa się na czas – liczy się przygoda i piękno poznania tego co nieodkryte. Bieszczady cechują się niesamowitymi krajobrazami czy też serpentynami, do których każdy chce wracać. Organizatorzy co roku odkrywają przed uczestnikami nowe miejsca regionu. Do wyboru są dwie trasy: road i adventure. Na trasie przejazdu na zawodników czekają przygotowane przez organizatorów próby sprawnościowe lub zadania. Te ostatnie należy odnaleźć na trasie. W rajdzie do zdobycia są cenne nagrody.

UWAGA 1 W sezonie 2021 rezerwacji noclegów w ośrodku „GAWRA”, Łączki 80 k/ Leska dokonujemy samodzielnie. Szczegóły przygotowanych pakietów hotelowych oraz kontakt do recepcji znajdziecie w zakładce - baza rajdu.

UWAGA 2 W przypadku nie możliwości rozegrania rajdu z powodu zagrożenia epidemiologicznego, COVID-19, zakazu zgromadzeń, organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia imprezy w formie hybrydowej, zdalnej. W tej formule materiały zostaną wysłane do uczestników w formie elektronicznej na wskazany adres e-mail. Zawodnicy otrzymają określony czas (14dni) na pokonanie trasy samodzielnie w wybranym przez siebie terminie. Zaliczenie przejazdu nastąpi po przesłaniu odpowiedzi i śladu trasy do organizatora drogą elektroniczną po jej pokonaniu przez zawodnika. Wyłonienie zwycięzców nastąpi po zliczeniu wyników które zostaną opublikowane na stronie WWW. Rajd odbędzie się na zasadach analogicznych do rajdu SAMOPAS 2020 z wyłączeniem konieczności użycia aplikacji MyRide. Szczegółowe wskazówki, terminy i daty rozstrzygnięć zostaną podane w przypadku zaistnienia takie potrzeby nie później niż na 14 dni przed imprezą.

Szczegóły nt. rajdu https://rajdymotocyklowe.com/rajdy/rajd-bieszczadzki-wilcza-sfora-2021-napedza-yamaha

NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ ŻADNEGO ZLOTU? ZAINSTALUJ APLIKACJE MOTO OPINIE i miej bazę zlotów zawsze w swoim telefonie!
Get it on Google Play Moto-Opinie w App StoreWasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod