NOWOŚĆ BENELLI 752 S

OPINIA Rebelhorn HIFLOW III

NOWOŚĆ RST Tractech EVO 3 CE

OPINIA Shoei XR-1100

NOWOŚĆ Rebelhorn Rebel Lady

NOWOŚĆ Airoh Terminator Open Vision

OPINIA Shima Caliber

NOWOŚĆ Hyosung XRX 125

NOWOŚĆ Rainers Drago

NOWOŚĆ Torq i3

NOWOŚĆ FUCHS Silkolene PRO 4 10W40 XP
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

[ODWOŁANE] IV Motocyklowe Powitanie Wiosny MGzK Konin 2020
Miejscowość

Konin

Województwo

Wielkopolskie

Data wydarzenia

21 marzec 2020

Czas Trwania

1 dzień
PLAKAT

Opis wydarzenia
‼️Uwaga ‼️

W związku z ogłoszeniem w kraju podwyższonego stanu epidemicznego i łączącego się z tym zakazu zgromadzeń większych niż 50 osób, informujemy, że odwołujemy IV Edycję Motocyklowego Powitania Wiosny MGzK oraz związaną z tym wydarzeniem Paradę Motocyklową.

Jest to o tyle dla nas przykre, że wydarzenie to stało się już cyklicznym punktem w kalendarzu wielu motocyklistów i z roku na rok cieszyło się coraz większym zainteresowaniem. Frekwencja w tym roku miała być rekordowa , gdyż wstępnie zainteresowanych udziałem było ponad 1100 motocyklistów/ motocyklistek.

Uważamy jednak, że co się odwlecze.. 😁💪

Z pewnością za niedługi czas spotkamy się z Wami w większym gronie, a temat odwołanej imprezy Powitania Wiosny będzie tylko złym wspomnieniem...

Musimy teraz znaleźć się w nowej rzeczywistości, gdzie jednak nasza motocyklowa pasja nadal będzie grała pierwsze skrzypce.

Nie zamierzamy motocykli odstawiać na przysłowiowe kołki, Ekipa MGzK będzie jeździć, dzieląc się z Wami naszą pasją, zarówno w formie transmisji jak i zdjęć z wyjazdów. Obserwujcie naszą stronę.

Motocykliści to twardzi zawodnicy, którzy nie poddają się tak łatwo i w tym całym szaleństwie, które nas obecnie otacza, swoją pasją będziemy chcieli wnieść odrobinę normalności..

Do zobaczenia na trasie.

LwG dla Was..

Ekipa MGzK

----------------

Kochani już po raz czwarty Motocyklowa Grupa z Konina pragnie zaprosić wszystkich motocyklistów na wspólne świętowanie z okazji rozpoczęcia astronomicznej wiosny.

Zgodnie z tradycją motocyklową paradą przjedziemy ulicami Konina, zaznaczając swoją obecnością, że motocykliści zaczynają oficjalnie sezon motocyklowy. Przewieziemy Marzannę do miejsca gdzie spłonie a w raz z nią odejdzie w niepamieć zima i zacznie się ponownie czas wspaniałego motocyklowego sezonu - rocznik 2020 :)

Więcej szczegółów niebawem

LwG

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod


Avatar
Eszkowy - gość
02-16-2020, 23:46:01
Wstawię silnik i w droge