NOWOŚĆ BENELLI 752 S

OPINIA Rebelhorn HIFLOW III

NOWOŚĆ RST Tractech EVO 3 CE

OPINIA Shoei XR-1100

NOWOŚĆ Rebelhorn Rebel Lady

NOWOŚĆ Airoh Terminator Open Vision

OPINIA Shima Caliber

NOWOŚĆ Hyosung XRX 125

NOWOŚĆ Rainers Drago

NOWOŚĆ Torq i3

NOWOŚĆ FUCHS Silkolene PRO 4 10W40 XP
Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Motor Show Poznań 2020 [ Zmiana terminu]
Miejscowość

Poznań

Województwo

Wielkopolskie

Data wydarzenia

26 marzec 2020

Czas Trwania

3 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
Uwaga! Wydarzenie przeniesione na Czerwiec z powodu koronawirusa.

Zeszłoroczna edycja w 2019 r. odbywała się pod hasłem motoryzacji jutra i ściągnęła 146 tys. uczestników. W roku 2020 targi to ponownie spojrzenie w przyszłość i elektromobilna rewolucja. Edycja 2020 będzie odbywać się pod hasłem „Droga do elektromobilności”.

Następują radykalne zmiany na rynku motoryzacyjnym. Szykują się również zmiany w formule targów Poznań. Poznań Motor Show 2020 ma w założenie stać się platformą \"do dyskusji na temat przyszłości, jaką niesie elektromobilność\", miejscem spotkań pomiędzy przedstawicielami biznesu, producentami i fanami motoryzacji.

Organizator Poznań Motor Show 2020 poza zmianą hasła na „Droga do elektromobilności” zmodyfikował również koncepcję logotypu i szaty graficznej.

Poza klasyczną prezentacją nowych pojazdów i technologii na PMS planują również położenie większego nacisku na edukację i przybliżenie tematu elektromobilności. W tym celu w czterech pawilonach będzie funkcjonować strefa – Poznań Mobility Show. Będzie to miejsce, prezentacji i wykładów promujących elektromobliność.

W trakcie Poznań Motor Show 2020 planowana jest również kolejna trzecia edycja Kongres MOVE – International Mobility Congress. Kongres poruszał będzie tematykę związaną z elektromobilnością i autonomizacją pojazdów. W czasie kongresu przewidziano liczne prelekcje, dyskusje z udziałem przedstawicieli producentów, administracji, samorządów, przemysłu, naukowców oraz mediów branżowych.

Poznań Motor Show 2020, to również nowe podejście do bezpośredniego testowania pojazdów. Zostanie oddany specjalny tor i strefa jazd testowych.

Start 26 marca 2020 r. Wejściówki dostępne na platformie biletowej ToBilet.pl.

Poznań Motor Show to 5 różnych ekspozycji: samochodowa, motocyklowa, caravaningowa, detalingowa oraz ciężarowa. Zazwyczaj w obrębie hal 7A, 8, 8A zobaczycie Salon Motocyklowy i ulokowała się większość firm sprzedających i produkujących motocykle i quady. Znajdziecie tu także najważniejszych dystrybutorów i sklepy sprzedające części i akcesoria motocyklowe, odzież, kaski i to co wiąże się z branżą motocyklową. Poza pawilonami stricte motocyklowymi, ekspozycja będzie prezentowana w pawilonach i oczywiście na terenie otwartym.

Nowe trendy: Większość producentów podąża w kierunku elektromobilności i wykorzystania wodoru w nowych samochodach. Można więc będzie zobaczyć bardzo dużo różnych ekspozycji, z różnych obszarów tematycznych i formalnych. Całość programu ekspozycji nowych pojazdów uzupełniają wydarzenia towarzyszące.


Najważniejsze to:


- Poznań Bike Show (trzecia edycja konkursu motocykli customowych).
- Testy pojazdów na torach offroadowych,
- Spotkania z celebrytami i gwiazdami telewizji,
- III edycja Kongres Move Mobility & Vehicles (To dwa dni merytorycznych dyskusji poświęconych elektromobilności w Polsce. Dyskusje i spotkania reprezentantów i uczestników rynku motoryzacyjnego, zaproszonych gości zainteresowanych e-mobility),
- Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej,
- Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Lakierników,
- Zlot Caravaningowy,
- BlackZone (wystawa aut modyfikowanych i tuningowanych),
- Motor Show Press Awards
- Motor Show Truck,
- Gala Best Cars.Rozkład jazdy, ceny

Press Day i VIP Day - 26.03.2019

27.03.2020, cena wejściówki (25 zł)

28.03.2020, cena wejściówki ( zł)

29.03.2020, cena wejściówki ( zł)

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod


Profil użytkownika
03-04-2020, 23:59:18
Zeby nie odwolali jak w warszawie ....