Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

XIII Ogólnopolski Zlot Motocykli Choceń 2019
Miejscowość

Choceń

Województwo

Kujawsko-Pomorskie

Data wydarzenia

12 lipiec 2019

Czas Trwania

2 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
W dniach 12 – 13 lipiec 2019r. odbędzie się cykliczny XIII Ogólnopolski Zlot Motocykli w Choceniu. Nad Jezioro Borzymowskie przyjadą właściciele motocykli wszystkich typów, roczników i marek. Obozowisko z parkingiem jest umiejscowione w malowniczym miejscu przy plaży w Choceniu-Jarantowicach.


W obrębie obozowiska przez pierwsze dwa dni Zlotu odbywać się będą różne imprezy integracyjne i rozrywkowe.

Parkingi dla Zlotowiczów i gości oraz punkty gastronomiczne, atrakcje dla dorosłych i dzieci zachęcą całe rodziny do dłuższego pobytu nad uroczym jeziorem.


Na drugi dzień Zlotu zaplanowana jest parada motocykli, czyli przejazd wszystkich uczestników w kilkukilometrowym paradnym korowodzie przez Choceń, centrum Włocławka i okolice. W zeszłym roku długość trasy parady wyniosła ponad 60 km, co nie zdarza się nigdzie indziej w Polsce. W przejeździe brało udział około 1000 motocykli. Byli goście z całej Polski, Anglii, Niemiec, Czech, Danii, a także z Rosji i Grecji.


Zlot motocykli w Choceniu wpisał się już na stałe do kalendarza imprez motocyklowych w Polsce. Z przeprowadzonej przez media sondy wynika, że na Zlot w Choceniu warto przyjeżdżać i jest liczącą się w hierarchii imprezą motocyklową. Serdecznie zapraszamy.


Strefa przed scena jest ogólnodostępna dla wszystkich odwiedzających i oczywiście jest bezpłatna .

Koszt uczestnictwa – 50 zł / motocykl, Plecak – 10 zł
Pakiet zlotowy: 2 posiłki, kuchnia polowa (piątek, sobota), koszulka zlotowa, blacha zlotowa, opaska (swobodne poruszanie się po terenie obozowiska), dostęp do wszystkich atrakcji, konkursów, WC, pole biwakowe
Ponadto: stoiska motocyklowe, gastronomia, ochrona, zabezpieczenie p.poż.

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod


Avatar
Ssij - gość
07-21-2019, 09:39:22
Rozczarowanie.

Nie wiem kto zdecydowal aby zlot odbyl sie w lipcu a nie w sierpniu. Dowiedzialem sie 3dni przed zlotem i nie bylem pewien czy to wogole ten zlot. Mimo to parada rewelacja. O 19.00 w sobote pojechalismy jeszcze raz do Chocenia. Nedza i rozpacz. Ludzi jak na lekarstwo. Grajek ze sceny minal sie z powolaniem. Nie bylo zadnych stoisk z bajerami typu koszulki kubki itp. Podobno w tym samym czasie byl zlot w Kutnie. To takie polskie- od zawsze w sierpniu a chuj po co ma byc dobrze? Przesunmy qo na lipiec. Tragedia