Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Wataha dla Autyzmu vol.3 Wrocław 2019
Miejscowość

Wrocław

Województwo

Dolnośląskie

Data wydarzenia

09 czerwiec 2019

Czas Trwania

1 dzień
PLAKAT

Opis wydarzenia
Już 9 czerwca rusza III edycja Charytatywnego Przejazdu Motocyklowego “Wataha dla Autyzmu” organizowanego przez Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu oraz Watahę Husky.

Celem wydarzenia jest zwrócenie uwagi mieszkańców Wrocławia na problem autyzmu w społeczeństwie. Podczas imprezy odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy, a środki w całości zostaną przeznaczone na budowę ośrodka opieki \"Miejsce na Ziemi\" dla dorosłych autystów.

Program imprezy:

10.30 - 11.20 stacjonarna rejestracja uczestników parady motocyklowej na Stadionie Wrocław

11.20 - wyjazd parady ze Stadionu

11.45 - Wjazd na Plac Solny i przywitanie motocyklistów

12:00 - koncerty zespołów Mio oraz In Blancorównolegle, podczas całego wydarzenia trwać będzie loteria fantowa, w której udział wziąć może KAŻDY!
Zakończenie Loterii oraz całej imprezy o godzinie 16:00.

Aby wziąć udział w przejeździe motocyklowym, należy zarejestrować się na stronie (link podany poniżej) bądź w punkcie startowym na Stadionie Wrocław oraz przyczynić się do budowy ośrodka wrzucając datek do puszki.

REJESTRACJA INTERNETOWA TRWA DO SOBOTY (08.06), DO GODZINY 18:00

Pamiętajcie, że zawsze możecie zarejestrować się będąc już na miejscu startu - dostępny będzie terminal płatniczy w celu ułatwienia przekazywania darowizn.

Organizatorzy zapraszają motocyklistów i wszystkich tych, którzy dwóch kółek nie mają na imprezę na Plac Solny. 9 czerwca pokażmy, że cały Wrocław i Dolny Śląsk jest solidarny z osobami z autyzmem i z ich rodzinami!

Na Placu Solnym również będzie znajdować się stoisko Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów (WSM), gdzie dowiecie się o ich planowanych działaniach na ten rok we Wrocławiu tj. akcja Wszyscy się zmieścimy, Bezpieczna Wrocławska MotoJazda. Będziecie mieli również możliwość zapisania się do stowarzyszenia i otrzymania karty członkowskiej uprawniającej do korzystania ze strefy rabatowej WSM.

Start: 10:30 zapisy (Stadion Wrocław Królewiecka)
11:30 przejazd motocyklowy przez Wrocław
Impreza na Placu Solnym: 12:00 - 16:00

http://autyzm.wroclaw.pl/wataha-dla-autyzmu/

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod