Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

Rajcza Enduro Skijöring 2019
Miejscowość

Zwardoń

Województwo

Śląskie

Data wydarzenia

27 styczeń 2019

Czas Trwania

1 dzień
PLAKAT

Opis wydarzenia
TEGOROCZNA ZIMA ZAPOWIADA SIĘ - EKSTREMALNIE!


W szeregach naszego klubu Extreme Beskid Team z Rajczy nie tylko kochamy Hard Enduro, ale także na myśl o zimie zacieramy ręce, bo w zimie... też może być fajnie! Udowodniliśmy to już organizując w latach ubiegłych zawody Skuter Cross. Tej zimy chcemy dodać tej mroźnej porze roku jeszcze więcej pikanterii i iść o krok dalej, tworząc przy okazji pretekst do tego, by przepalić enduraki w środku zimy, a jednocześnie odnieść się do tradycji naszej gminy. Jakiej? Rozgrywanego od 50 lat – Narciarskiego Rajdu Chłopskiego! I w tym właśnie duchu zrodził się pomysł organizacji pierwszych w naszym regionie zawodów w Skijöringu!

Skijöring, to wyścig dla prawdziwych twardzieli, w którym udział bierze narciarz i… siła napędowa! Kiedyś w postaci zaprzęgu konnego lub psiego, a dzisiaj… w postaci nieco bardziej zmechanizowanej, czyli motocykla enduro! Tu łączy się sztuka doskonałej jazdy na motocyklu ze sztuką doskonałej jazdy na nartach i co najważniejsze - ze sztuką solidnego zgrania zespołu! A to wszystko już samo w sobie komunikuje, że… to dyscyplina podczas której, emocji nie brakuje!

RAJCZA ENDURO SKIJORING – GDZIE? KIEDY? DLA KOGO?

Pierwszy w historii event Rajcza Enduro Skijöring, jeśli tylko zima nie zawiedzie (a wierzymy bardzo mocno, że nie zawiedzie), został zaplanowany na 27 stycznia 2019 roku w Zwardoniu.

Przewidziane klasy rywalizacji:

SKI (motocyklista + narciarz)
SNOWBOARD (motocyklista + snowboardzista)
WOMEN (klasa kobiet)


By wziąć udział w zawodach należy spełnić następujące warunki:

1. Stworzyć duet zawodniczy, w którego skład wejdzie motocyklista + narciarz lub snowboardzista
2. Darzyć się dużym stopniem zaufania i ogólnym zgraniem :)
3. Posiadać motocykl na oponach zimowych (tzn. najlepiej na oponach terenowych dedykowanych do jazdy w zimie, miękka mieszanka), a nie kolcowanych (!!!)
4. Zaopatrzyć się w linę (jej długość i ogólne zalecenia w tym temacie zostaną jeszcze podane)


Szczegóły wydarzenia w tym informacje dotyczące wpisowego, formularz rejestracyjny oraz regulamin przedstawimy niebawem. A póki co zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia, gdzie na bieżąco będziemy publikować aktualności z postępu w organizacji pierwszego Rajcza Enduro Skijöring!

Rezerwujcie termin, załatwcie wpływy u Matki Natury, żeby sypnęła obficie śniegiem i 27 stycznia bawimy się w Zwardoniu!


CHCESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO POWODZENIA I EDYCJI RAJCZA ENDURO SKIJORING? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS :)

Wszyscy, którzy chcieliby się włączyć w proces organizacji zawodów. ich promocji, partnerzy reklamowi, media, sponsorzy - proszeni są o kontakt :)

TEL.+48514850680
EMAIL: rajcza.skijoring@gmail.com--
Extreme Beskid Team

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod