Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

XI Zlot Festiwal Blues nad Odrą 2018 - Ścinawa
Miejscowość

Ścinawa

Województwo

Dolnośląskie

Data wydarzenia

13 lipiec 2018

Czas Trwania

3 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
Festiwal od 10 lat odbywa się w Ścinawie a jego nazwa nawiązuje do terytorialnego usytuowania naszego miasta – Ścinawski Blues nad Odrą. Od siedmiu lat Festiwal odbywa na nabrzeżu Odry
w przepięknej i urokliwej scenerii, więc w związku z ogłoszeniem roku 2018 – Rokiem Odry – jest to dobra wiadomość nie tylko dla fanów muzyki bluesowej, ale również dla fanów spędzania wolnego czasu w okolicach Odry. Zadanie pod nazwą XI Ścinawski Festiwal Blues nad Odrą polega na przygotowaniu imprezy oraz jej przeprowadzeniu 13 i 14 lipca 2018 roku. Impreza odbędzie się w porcie miejskim w Ścinawie, gdzie w plenerze odbędą się Konkurs Amatorskich Zespołów Bluesowych, koncerty zespołów bluesowych zakończone występem gwiazdy wieczoru w drugim dniu Festiwalu czyli zespołu Voo Voo , a także zlot motocykli ciężkich. Ponadto w czasie dwudniowej imprezy wystąpią: George Dyer Band, Nocna Zmiana Bluesa, Hot Lips, Daro Blues Band, Martyna Jakubowicz W ramach festiwalu zaplanowano także w związku z Rokiem Odry prezentacje i wystawy związane z Odrą.

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod


Avatar
KZ - gość
07-16-2018, 08:05:57
Od kilku lat grupą ok 30 osób jeździliśmy do Ścinawy na blues-a, w tym roku to był nasz OSTATNI wyjazd tam. Podejście organizatorów poniżej godności, mówiąc cyt. " jeżeli będziesz jeździć podłoże Ci drąg pod koło"... no kur*** o czym to świadczy z Waszej strony ?!? Organizatorzy rzucali się na motocykle, wyciągając kluczyki ze stacyjek i strasząc nożem , chcąc przecinać kable ! No proszę Was, zagranie bardzo słabe !