Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓW

3 Świętokrzyski Rajd Motocyklowy-Baba Jaga Tour 2018
Miejscowość

Bocheniec k. Kielc

Województwo

Świętokrzyskie

Data wydarzenia

22 czerwiec 2018

Czas Trwania

2 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
WWW.BABAJAGATOUR.PL

W wielką radością zapraszamy Wszystkich amatorów mocnych wrażeń do udziału w 3 edycji Świętokrzyskiego Rajdu Motocyklowego Baba Jaga Tour. Na tegorocznej edycji czekać na Was będą zupełnie nowe trasy, jeszcze więcej nowych wyzwań, jeszcze więcej nagród, niezapomniane przeżycia i rywalizacja!
Jesteście na to gotowi? ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

INFORMACJE:
BJT to pełna przygód propozycja spędzenia weekendu w siodle Swojego motocykla na jednej z 3 przygotowanych tras. Podczas 3 dniowej imprezy, organizowanej przez Stowarzyszenie Motocyklowe CK Riders z Kielc, nie zabraknie znakomitej zabawy i doborowego towarzystwa pasjonatów motocyklowych.

Impreza ponownie odbędzie się na terenie OW Ptaszyniec w miejscowości Bocheniec oddalonej od Kielc o 26km.

TRASA ROAD:
Jest to trasa dedykowana dla wszystkich rodzajów motocykli, ciągnąca się po drogach asfaltowych. Czekają tu na Was świętokrzyskie serpentyny, niesamowite krajobrazy, zabytki i wiele innych. Na trasie natraficie na punkty kontrolne, na których nie zabraknie niespodzianek.
TRASA ADVENTURE:
Jest to trasa przeznaczona dla turystycznych enduro i ich miłośników. Tutaj przeplatać się będą drogi asfaltowe, szutrowe i gruntowe. Nie zabraknie tu też odrobiny błotka i wyzwań. Tu również czekają na was punkty kontrolne i ciekawe atrakcje.
TRASA ADVENTURE PLUS:
Trasa Adventure nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Masz dość odwagi by się sprawdzić w trudniejszych warunkach? W tym roku będą czekać na Was dodatkowe wyzwania na trasie Adventure w postaci wymagających odcinków specjalnych. Jest to rozwiązanie z pierwszej edycji rajdu. Odcinki również dedykowana dużym enduro.

PRZEBIEG RAJDU
Rajd ma charakter przygody i nie odbywa się na czas. Liczy się dobra zabawa ale mimo to, nie zabraknie ducha rywalizacji :). Wszystkie przejazdy odbywają się na orientację po wyznaczonej trasie na podstawie materiałów nawigacyjnych otrzymanych od Organizatorów. Na trasie czekają na Was ciekawe punkty kontrolne, a na nich punktowane konkurencje na podstawie których wyłonimy zwycięzców w różnych kategoriach.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: babajagatour.pl

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod