Zloty, imprezy, wydarzenia motocyklowe...

+ DODAJ ZLOT/WYDARZENIE

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

MAPA WYDARZEŃ/ZLOTÓWIII Bieszczadzki Rajd Motocyklowy Wilcza Sfora 2018
Miejscowość

Polańczyk

Województwo

Podkarpackie

Data wydarzenia

25 maj 2018

Czas Trwania

3 dni
PLAKAT

Opis wydarzenia
Bieszczadzki Rajd Motocyklowy „Wilcza Sfora” to obowiązkowy obowiązkowy punkt na rozpoczęcie sezonu. Bieszczady od dawien dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej polski, którzy pielgrzymują w to miejsce niczym Peter Fonda z Easy Rider-a w poszukiwaniu wolności.
Impreza zyskała już zacne grono swoich fanów i co roku ich przybywa. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów polecamy wybór trasy ROAD. Miłośników jazdy po bezdrożach zapraszamy na szlak ADVENTURE. Obie trasy zabiorą Was w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią Wasz przejazd.
Przygotowane przez organizatora punkty kontrolne sprawdzą Twoje umiejętności lub wręcz przeciwnie rozbawią Cię do łez!
Nawigacja na rajdzie odbywa się za pomocą roadbooka za sprawą którego dotrzecie na kolejne etapy rajdu i metę. Nawigowanie w rajdzie to część przygody i przez krótką chwilę pozwala się poczuć jak na słynnym rajdzie Paryż-Dakar. Rajd nie odbywa się na czas! Tu liczy się piękno poznania tego co jeszcze nie odkryte. Bez pośpiechu na luzie ale jednak rywalizując walczycie o cenne nagrody i nietuzinkowe „puchary”.
W klimatycznej bazie rajdu czeka na uczestników ognisko, grill oraz suto zastawiony stół z regionalnym jadłem. W tle ze sceny gra muzyka grana na żywo. Impreza trwa weekend i podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy to piątkowy prolog z próbą sprawnościową lub etapem nocnym. Drugi to etap główny odbywa się w sobotę i trwa cały dzień.
Rywalizacja w rajdzie Bieszczadzkim i Paszków Rally mimo iż indywidualna została połączona. Uczestnicy obu imprez walczą dodatkowo o cenne nagrody w klasyfikacji końcowej obu imprez.

Wasze zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Komentarze i dyskusje
 kod